کاش میدانستی بی هوا به هوای تو نفس کشیدن چه حس عجیبی رادرمن زنده میکند

 

 

             
          اوني که حالش خوبه  ديوونه اس

 

 

 

 

+ تاريخ Thu 30 Aug 2012ساعت 1:53 PM نويسنده نفس |

 تو باد باش

شعر می شوم

میرقصم لای انگشتان تو

+ تاريخ Fri 2 Dec 2011ساعت 9:23 PM نويسنده نفس

     

 

                              من همون گیج ِ بی حواس ِ توام.....

 

 

+ تاريخ Wed 10 Aug 2011ساعت 5:18 PM نويسنده نفس

 

 

هَنــوز عطـــر موی تـــ و

نرفته از هَــوایِ مَـــ ن

 

 

 

+ تاريخ Tue 14 Jun 2011ساعت 1:24 PM نويسنده نفس

                                                      

 

                                                          و تو حجمی  از سکوت شده ای  

                                میان هجوم بوسه های بی امان من...

 

 

 

+ تاريخ Thu 28 Apr 2011ساعت 2:15 PM نويسنده نفس

 

 

و چنان آرامم که کسی فکر نکرد                       

                    
زیر خاکستر آرامش من چه هیاهویی ست                 

 

 

+ تاريخ Thu 7 Apr 2011ساعت 10:46 PM نويسنده نفس

 

   

                                   تمام اوقات من

                                با تو شرعی می شود

 

+ تاريخ Wed 30 Mar 2011ساعت 6:46 PM نويسنده نفس

 

خوشبخت

خاطراتیست که بوسه های تو را دارد..

 

 

+ تاريخ Sat 26 Feb 2011ساعت 4:38 PM نويسنده نفس |

 

 

ردیف لبهایت را می نوازم                           

شاید فاصله های بینمان به رقص درآیند                          

 

        

+ تاريخ Sat 19 Feb 2011ساعت 4:31 PM نويسنده نفس

    

                           خشـــاب ِ لبانت را از بوســه پــُـــر می کنی 

                            و تنمـــ را زیــر بوســه هایت 

                            تیر باران...                 

 

    

                                    

+ تاريخ Mon 14 Feb 2011ساعت 2:1 PM نويسنده نفس

 

 

هجوم خالیِ نفس های تو

های می شود مقابلِ هویِ متروکَم٬

تو تنها انعکاسِ این اطرافی...

               

 

 

+ تاريخ Wed 9 Feb 2011ساعت 4:38 PM نويسنده نفس

 

دروغــ نمی گویم

اگـــر اینبـــار بگویم

دلم هوست را کــــرده

خودمــانیم عجبـــ دل ِ بی آبرویی دارم !

 

 

 

+ تاريخ Thu 20 Jan 2011ساعت 9:47 PM نويسنده نفس

 

         

                                      بی بهانه گم میشوم

        در پنهانی ترین زاویه از آغوشت

 

 

+ تاريخ Thu 13 Jan 2011ساعت 10:54 AM نويسنده نفس

 

    

استخاره میزنم                    

           ازبرگ برگ تنت                

       به نیت چشیدن شیرینی لبانت         

+ تاريخ Wed 29 Dec 2010ساعت 7:57 PM نويسنده نفس |

 

 

          از تنگه ی لبانم که عبور میکنی

                نشئه ی هوایت میشم

 

 

+ تاريخ Wed 15 Dec 2010ساعت 1:0 PM نويسنده نفس |

 

                

                                لبخند که میزنی گیج می زند

                  انعکاس چشمانم

 

 

+ تاريخ Sat 11 Dec 2010ساعت 6:59 PM نويسنده نفس

 

 

 خراب برهنگی نفس هایت می شوم

     آن لحظه 

           که طاقت

                   کم می آوری

                      و

            پیله ی آغوشت تنیده میشود

                                                          برایم

 

 

+ تاريخ Sun 21 Nov 2010ساعت 7:55 PM نويسنده نفس |

  

   رقص را تجربه کن بر پیچ و تاب تنم

   تنها جامه من

   تن توست

   در این سیاهی مبهم

 

 

+ تاريخ Fri 5 Nov 2010ساعت 6:0 PM نويسنده نفس |

 

           کنارت که هستم

       عمیق تر نفس می کشم

             هوای باهم بودنمان را

                        می بلعم

             مبتلا تر می شوم

 

 

+ تاريخ Sun 24 Oct 2010ساعت 6:32 PM نويسنده نفس |

 

  چقدر سرد است

 وقتی نیستی و میخواهمت 

 

 فردا....

 ادامه امشب...

 درد پشت درد...

 

 

 

 

+ تاريخ Wed 13 Oct 2010ساعت 7:21 PM نويسنده نفس |

 

آشفته ام....

            شبیه غزل های مولوی...

 

 

+ تاريخ Fri 8 Oct 2010ساعت 1:54 PM نويسنده نفس |

 

 

تار

      میشوم میان نوازش دستان تو...

+ تاريخ Wed 6 Oct 2010ساعت 9:41 PM نويسنده نفس |

 

من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد..

و تو انگار.....

معجزه هایت را گذاشته ای برای روز

                                              مبادا...

                برای من هرروز بی تو....

                       روز مباداست.......

+ تاريخ Sat 2 Oct 2010ساعت 2:30 PM نويسنده نفس |

این روزها داشتنت وسوسه ام میکند...

 آغوشم

حجم اندامت را میخواهد

برای لحظه ای آرام تر شدن..

این روزها ...

بی تاب تر از همیشه میگذرد...

+ تاريخ Wed 29 Sep 2010ساعت 9:25 PM نويسنده نفس

عقب تر برو

بگذار بی تو نفس کشیدن را، تجربه کنم 

خوب میدانم ،

مادام که نباشی

هوا بی منطق نفس گیر میشود

برایم

+ تاريخ Tue 28 Sep 2010ساعت 3:29 PM نويسنده نفس |

 

اندوهت را به برگها بسپار...

اولین روزهای پاییزت بخیر....

+ تاريخ Fri 24 Sep 2010ساعت 10:12 PM نويسنده نفس |

 

باز امروز میان واژه ها

انگار درگیرم....

میان

تن تبدار تو و

دل بی تاب یک لیلا.....

+ تاريخ Wed 22 Sep 2010ساعت 8:53 PM نويسنده نفس |

 

این بار مینویسمت...

و تو را...

میان اصطکاک کاغذ و مداد...

گیر خواهم انداخت...

شاید اینگونه بشود تو را

تجربه کنم...

+ تاريخ Tue 21 Sep 2010ساعت 7:51 PM نويسنده نفس |

اینجا در قلب من حد و مرزی برای حضور تو نیست

به من نگو که چگونه بی تو زیستن را تمرین کنم

مگر ماهی بیرون از آب میتواند نفس بکشد

مگر می شود هوا را از زندگیم برداری و من زنده بمانم

بگو معنی تمرین چیست ؟

بریدن از چه چیز را تمرین کنم ؟

بریدن از خودم را ؟
+ تاريخ Tue 21 Sep 2010ساعت 7:41 PM نويسنده نفس

 

بعضی چیزها را نمیتوان بر زبان راند..

مثل پچ پچ های گل های باغچه

یا

راز دلتنگی من به تو...

+ تاريخ Tue 21 Sep 2010ساعت 2:8 PM نويسنده نفس